Życie ekologiczne w Warszawie
Kontakt
News

Wybór na lata

Wybór na lata

Wybór domu, w którym dorastać będą nasze dzieci, a my sami będziemy odpoczywać po ciężkiej pracy nie może być przypadkowy. Kiedy jesteśmy młodzi, dom traktujemy jak hotel i wciąż jesteśmy na dorobku, zależy nam na bezpośredniej bliskości centrum miasta, gdzie toczy się życie towarzyskie i… niskim czynszu. Ale przychodzi czas stabilizacji i zapuszczania korzeni. Przestaje bawić nas fakt, że umiemy mieszkać na walizkach i cały nasz dobytek mieści się w kartonie po lodówce – nie naszej, skądinąd… Poszukiwanie domu na lata trzeba zacząć z głową i na pewno cena budowy lub najmu nie powinna być elementem kluczowym.

Lokowanie… uczuć

Lokalizacja domu przesądza o atrakcyjności inwestycji oraz, oczywiście, o cenie. Ponieważ nigdy nie wiemy jak ułoży się nasze życie, warto przyjąć, że jeśli my będziemy się w domu czuli wyśmienicie, a przyjdzie nam go kiedyś sprzedać, kolejny właściciel także z radością rozpocznie w nim nowy etap życia. Pięknie zaprojektowany dom zbudowany z ekologicznych materiałów zlokalizowany w otoczeniu terenów zielonych zawsze sprawi swoim właścicielom radość. Nowe domy Warszawa Wilanów czyli osiedle Willanovia zaprojektowano tak, aby ich atrakcyjność lokalizacyjna nie ulegała zmianom – nie poddawała się działaniu czasu: Park Natoliński, Ogród Botaniczny PAN, Park Kultury w Powsinie, czyli najbliższa okolica, to nie są tereny, na które mógłby połakomić się jakikolwiek developer. Lokowanie uczuć i pieniędzy w Willanovii jest więc sensowne i bezpieczne.

Pięknie i bezpiecznie

Osiedle domków szeregowych w Wilanowie pomyślano tak, aby było funkcjonalne i dla stałych mieszkańców, i dla gości. Dodatkowo projektanci nie bagatelizują spraw ekologii: ogrzewanie czystą energią czerpaną z natury jest atutem inwestycji. Ogrodzony i monitorowany teren gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Willanovia to nie tylko domki szeregowe ale także elementy małej architektury sprawiające, że ta enklawa naprawdę godna jest miana osiedla – to miejsce powstałe z myślą o ludziach, którzy spotkają się podczas spaceru i z chęcią przysiądą na ławce, by zamienić kilka słów. Dom z adresem Warszawa Wilanów to wciąż dom z dobrym adresem. Sprawdź jak wyglądają nowe domy na Warszawskim Wilanowie. Albo jedź i zobacz sam – to tylko 11 km od centrum miasta.

0 komentarzy