Życie ekologiczne w Warszawie
Kontakt
News

Bombki za odpady – już w sobotę !

Odbierz swoja mikołajkową niespodziankę! Mikołajki to czas prezentów, z tej okazji Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m.st. Warszawie przygotowało dla mieszkańców Warszawy niespodziankę.

W dniu 4 grudnia 2010 r. w godzinach 09:00-15:00 w Centrum Handlowym Ursynów odbędzie się akcja mikołajkowa. Każdy, kto przyniesie surowce wtórne oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny otrzyma świąteczną niespodziankę. Przyjdź i wymień śmieci na bombki.

Celem akcji jest szerzenie świadomości ekologicznej w zakresie selektywnej zbiórki odpadów oraz promocja idei recyklingu.

Zebrane w trakcie akcji odpady zostaną poddane recyklingowi. Dzięki czemu materiały w nich zawarte ulegną powtórnemu przetworzeniu. Więcej odzyskiwanych odpadów surowcowych przeznaczonych do recyklingu, oznacza mniej zdeponowanych odpadów na składowiskach. Ponadto, selektywna zbiórka odpadów umożliwia odzyskanie i ponowne wykorzystanie wielu cennych surowców wtórnych. Właściwa gospodarka odpadami i to korzyści dla naszego środowiska naturalnego.

W trosce o ochronę środowiska Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m.st. Warszawie Sp. z o.o. przygotowało prezenty nie tylko dla Warszawiaków, ale także dla naszej przyrody. Każdy, kto w dniu 4 grudnia podpiszę umowę ze Spółką na odbiór odpadów komunalnych i surowcowych otrzyma atrakcyjny rabat. MPO w Warszawie pragnie w ten sposób zachęcić mieszkańców stolicy do selektywnej zbiórki odpadów.

Mikołaj zostawił dla Ciebie prezent!
Nie czekaj! Przyjdź i odbierz swoją niespodziankę.
Centrum Ursynów, 4 grudnia, godz. 09:00- 17:00

Tagi: , ,

0 komentarzy